Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Інформує Центр зайнятості

Кожній людині у своєму житті доводиться робити найголовніший та найвідповідальніший вибір – вибір майбутньої професії. Фахівці Гуляйпільської районної філії ЗОЦЗ систематично проводять профорієнтаційну роботу з учнями шкіл району. Завдяки цим зустрічам діти знайомляться з правилами вибору професії, навчальними закладами регіону, з станом сучасного ринку праці, актуальними професіями. Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший вірний крок в виборі майбутньої професії.
Так, 28 листопада 2019 року в центр зайнятості завітали учні КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР. Було проведено цікаву екскурсію в світ професій, учні ознайомились з основними напрямками роботи центру зайнятості та прийняли участь у профінформаційному заході для учнівської молоді.
Під час зустрічі учні дізналися, що для того щоб вибір професії був справді свідомим, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особливостей та умінь, та актуальність професії на ринку праці. Дуже добре, якщо людина вирішує займатись тим, що їй подобається. Іноді учні обирають так звані престижні й високооплачувані професії, при цьому не завжди враховують свої здібності. Є ті, хто обирає професію не за покликом душі, а спираються на поради некомпетентних людей. Під час заходу ці питання було обговорено в режимі діалогу, гри, наведено багато цікавих прикладів.
Зустріч пройшла жваво та позитивно. Учні задавали багато питань, були активними та уважними.Четвер, 28 Листопада 2019 16:30 | Переглядів: 154

Асоціація міст України