Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

До Гуляйпільської міської територіальної громади завітала делегація FАО/UNDP

Сьогодні до Гуляйпільської міської територіальної громади завітала делегація FАО/UNDP, у складі Тома О'Каллагана – керівник проекту UNDP, Анни Бурки та Наталі Герасименко – консультанти FAO, Євгеній Бурлака – координатор проектів UNDP.
Міський голова Сергій Ярмак привітав всіх присутніх та розповів про мету візиту делегації, а це підвищення конкурентоспроможності малих та середніх виробників, збільшення об’ємів виробництва сільгосппродукції, поетапного надання грантової підтримки до 6500 євро в гривневому еквіваленті.
На зустрічі з делегацією були запрошені всі бажаючі сільськогосподарські товариства , фермерські господарства, представники бізнесу. Том О'Каллаган розповів про грантові програми для підтримки мікро, малого та середнього бізнесу, посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є важливими для подальшого розвитку регіону.
Зустріч відбулася у формі діалогу, у якій взяли майже всі присутні, задавалися нагальні питання, які стосуються як сільськогосподарських товариств так і фермерських господарств та отримували відповіді від консультантів. У обговоренні брали участь заступник міського голови з питань інфраструктури та інвестицій С. Плющій, начальник земельного відділу виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради М. Васільєв, начальник відділу агропромислового розвитку РДА С. Степаненко.
Для подальшої співпраці обома сторонами складені напрямки роботи з даного питання. А також повідомляємо, що перші навчальні тренінги будуть розпочаті у м. Токмак Запорізької області у грудні 2019 року, про що буде додатково оголошено. Щоб отримати результат, необхідно знати напрямки його реалізації, а значить навчатися.Четвер, 28 Листопада 2019 14:57 | Переглядів: 191

Асоціація міст України