Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Фоторепортаж з урочистого відкриття «Мобільного ЦНАПу» на площі біля КСК «Сучасник»

ОДНА НА ОБЛАСТЬ, ОДНА З ШЕСТИ НА УКРАЇНУ!

 

26 листопада Гуляйпільська громада та поважні гості зібралися на відкриття мобільного центру надання адміністративних послуг. Це справді велике досягнення, і ми пишаємося тим, що саме наша громада отримала можливість випробувати новий метод надання адміністративних послуг громадянам. Ми безкоштовно отримали автомобіль, вартість якого складає близько 48 тисяч євро.

З вітальним словом звернувся міський голова Сергій Ярмак, який акцентував увагу на важливості даної події, адже саме Гуляйпільська МТГ отримала за грантові кошти 1 із 6 автомобілів на всю Україну. Мобільний ЦНАП надаватиме більше 119-ти адміністративних послуг в одному автомобілі, обслуговуватиме 58 населених пунктів Гуляйпільського району, з яких 31 - на території Гуляйпільської МТГ. Ці виїзди будуть регулярними та чітко спланованими за графіком.

На урочисте відкриття також завітали директор Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування #Тетяна Бордюг та регіональний спеціаліст Програми #ULEADзЄвропою #Євген Астрашенок. Вони привітали громаду та на високому рівні оцінили роботу виконавчого комітету ГМР та ЦНАПу, і подякували Сергію Ярмаку та керівнику ЦНАПу Максиму Білому за плідну та результативну співпрацю.

Так як головною метою Міжнародної програми «U-LEAD з Європою» є якісне надання послуг громаді, працівники Гуляйпільського ЦНАПу пройшли навчання за спеціальною тренінговою програмою з підвищення кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг. Євген Астрашенок та Сергій Ярмак вручили сертифікати працівникам ЦНАПу.

По завершенню урочистостей усі бажаючі могли подивитися на новенький автомобіль, поспілкуватися з працівниками ЦНАПу та сфотографуватися на згадку.

ПАРТНЕРИ ТА ТІСНА СПІВПРАЦЯ
Надійними партнерами громади зі створення мобільного ЦНАПу стали українські та шведські експерти Міжнародної програми #U-LEAD з Європою, яка фінансується Європейським Союзом та країнами його членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Гуляйпільська громада стала учасницею даної Програми. Тісні партнерські відносини між фахівцями громади та експертами стали запорукою впровадження в життя цієї унікальної для України моделі обслуговування громадян у найвіддаленіших куточках території.Вівторок, 26 Листопада 2019 16:05 | Переглядів: 175

Асоціація міст України