Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

Для вивчення потреб молодих матусь нашого міста молодіжною ініціативною групою було організовано неформальне спілкування

Для вивчення потреб молодих матусь нашого міста, молодіжною ініціативною групою було організовано неформальне спілкування просто неба у сквері біля КСК «Сучасник». Для того, щоб вони могли поспілкуватися і їх не відволікали дітлахи, мами-аніматори провели для них дискотеку, рухливі ігри, гралися повітряними кульками та їли цукерки. Саме такий формат спілкування сподобався мамам, адже коли їхні малюки зайняті, у них є можливість поспілкуватися. Ось які пропозиції надійшли від мам:

Віра, мама двох дітей: «Для того, щоб у молодих мам була можливість займатися власним хобі, потрібно, щоб у нашому місті працював заклад по типу "клуб для малюків". Щоб була можливість приводити туди дітей після садочку, а у мам була б вільна годинка».

Віка, мама п’ятирічної дівчинки: «Я хочу більше часу проводити з подругами, але є проблемка – немає з ким залишити дитину».

Інна, донька Варвара, 5 років: «Нам би хотілося відвідувати "клуб мам" для психологічного розвантаження, але щоб паралельно працював " клуб дитячого дозвілля"».

Юлія, молода мама чотирирічної дівчинки: «Я думаю, що не завадило б організовувати прогулянки дітлахів з аніматорам. Щоб під наглядом дорослих вони собі розважалися, а мами могли б поспілкуватися».

Наталія, молода мама: «Для мене було б цікаво відвідувати батьківський клуб або школу молодих батьків, де б надавали консультації з різних питань. Для дітей – міні-свята на вихідних, тематичні розваги на 1-2 години. Обов’язково – нагляд відповідальних дорослих».

Аня, мама п’ятирічної дитини: «Хочу, щоб був клуб для матусь, який би працював з 18-ї до 20-ї години».

Виявилося, що ідея облаштування місця для дозвілля дітей-дошкільнят може стати реальною, адже працівниками Гуляйпільської бібліотеки для дітей вже написано проект створення «Бібліоняні». Суть цього проекту в тому, щоб батьки мали можливість залишити свою дитину на годинку, аби вирішити свої справи. Дітлахам будуть читати, обговорювати малюнки, робити з ними поробки, малювати та ін.
Можливість реалізувати цей проект – подання заявок на різноманітні гранти, обов’язково – «Бюджет участі-2020». Тож працювати є над чим!Середа, 31 Липня 2019 16:37 | Переглядів: 146

Асоціація міст України