Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Я маю право

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Інформує Центр зайнятості

Інтерв’ю з підприємцем Оверко Станіславом Сергійовичем.


26 червня 2019
Станіславе Сергійовичу, розкажіть чому Ви вирішили займатись підприємництвом, що саме сприяє розвитку Вашого бізнесу, які перспективи у майбутньому та просимо дати декілька порад починаючим підприємцям та тим, хто тільки мріє займатися власною справою.
«Підприємництво я вирішив зареєструвати для того, щоб легалізувати власний бізнес, адже поповнюючи місцевий бюджет ми сприяємо розвитку нашого регіону, тим самим покращуючи умови проживання населення, які і є основними клієнтами. Потенціал без сумніву в українського бізнесу є, але щоб його реалізувати потрібно віддано працювати і не тільки на користь свого гаманця, а й враховуючи потреби оточуючих тебе людей. В Україні для процвітання малого бізнесу не вистачає кредитування, щоб підприємцю надали кредит, йому потрібно пропрацювати не менше року і довести свою платоспроможність. Основний вид діяльності мого бізнесу – це інжиніринг, надання послуг технічного консультування у сфері геодезії. Основна відмінність інжинірингу від звичайного проектування – це наявність нових інтелектуальних розробок, бізнес-ідей при здійсненні проекту. Завдання реалізації проекту в життя кожного разу вирішується із залученням чогось нового. Причому ці інтелектуальні вкладення в подальшому будуть постійно зростати і оновлюватися. В моєму житті основний старт дали батьки, я їм вдячний за виховання та стимул до навчання. Сім’я – це ті люди, заради яких будеш старатись досягти мети, адже без їх підтримки успіх майже неможливий. На питання «Для Вас бізнес – це гроші чи любов до справи» відповім: гроші з любов’ю до справи, в успішному бізнесі одне без іншого не існує . Без задоволення своєю працею процвітання не буде. В перспективі в мене ведення різнопланового бізнесу, який охоплює не тільки сферу, що приносить найбільший прибуток, але й хочеться невеликі проекти для душі, хай й не зовсім рентабельні, такі як моя кав’ярня, або літнє кафе. Я вважаю себе успішною людиною, моє життєве кредо «ніколи не роби кроку назад і не зупиняйся на півдорозі». Якщо справи йдуть не так, як хотілось, потрібно детально проаналізувати, передивитись що не так і змінити напрямок, але не кидати. Основний мій принцип в бізнесі – на роботі потрібно займатися роботою, не змішуючи дружні, родинні стосунки. Уважно вислухаю аргументовані доводи з будь-якого питання, але остаточне рішення завжди залишаю за собою. Плани на майбутнє: залишитись «на плаву», викупити нерухомість, бо на даний час вона вся в оренді. Поради для тих, хто мріє і бажає створити власний бізнес:
1. Не боятись діяти і пізнавати нове, адже, як казала моя бабуся «під лежачий камінь вода не тече».
2. Спілкуватись з різноманітними людьми, використовувати будь-який шанс, що може стати в пригоді. Для мене значна поміч надійшла у вигляді одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності, яку я отримав у центрі зайнятості.
3. Поважати і партнерів і конкурентів, не цуратись порад, це все допоможе підтримувати репутацію підприємця на вищому рівні.»
Дякуємо за цікаву розповідь та цінні поради.Вівторок, 02 Липня 2019 09:58 | Переглядів: 137

Асоціація міст України