Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

10 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» відбувся семінар-практикум для викладачів вокального відділення та концертмейстерів

10 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради у рамках міжрайонного методичного об’єднання відбувся семінар-практикум для викладачів вокального відділення та концертмейстерів. На заході були присутні начальник відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради Третьякова Л.В., директор Нестерянської музичної школи Зязєва Л.І., викладачі сольного співу та концертмейстери Оріхівської та Комишуваської дитячих музичних шкіл, а також, педагогічні працівники школи мистецтв м. Гуляйполе.
Викладач вокального відділення по класу сольного естрадного співу Бекірова Т.В. презентувала збірки вокальних творів для дітей та молоді композитора Інни Францескевич «Джерело пісень» та «Об’єднані музикою». Переклад поетичних текстів українською Тетяни Бекірової. У методичній доповіді «Роль мови та її вплив на техніку виконання вокальних творів», доповідач представила теоретичну і практичну частини, в якій, на прикладі порівняння російських віршованих текстів та їх перекладів українською, викладач зробила змістовний аналіз впливу фонетики на техніку виконання вокальних творів.
Презентували вокальні твори композитора Інни Францескевич учні вокального відділення, класу сольного співу викладача Бекірової Т.В.
Методичну розробку «Аналіз фортепіанного супроводу збірки вокальних творів Інни Францескевич «Джерело пісень» та «Об’єднані музикою» представила концертмейстер вокального відділення Пільщик О.М.
Захід пройшов змістовно, корисно для практичної роботи викладачів, познайомив з новими іменами та творчими доробками українських сучасних композиторів.Понеділок, 15 Квітня 2019 16:04 | Переглядів: 56

Асоціація міст України