Нд 1 8 15 22 29

Пошук

Новини

Спортивні вихідні

23 лютого в СК «ЗАБ» відбулися ігри з футзалу, останнього, 14-го туру другого кола змагань Прем’єр Ліги Запорізької міської федерації міні-футболу сезону 2018/2019 років.
Команда «Агро-Континент» зустрічалася з командою «Бонус». Гра закінчилася з рахунком 1:1. В нашій команді відзначився Шрамко Владислав.
Решта ігор 14го туру завершилися з такими результатами: «Євростандарт» - «Felicita» 5:0, «Колесо-Центр» - «Нікма» 3:2, «Золотий Вік» - «Прайд» 7:2.
8. «Прайд» - 11

У другий етап змагань виходять перші чотири команди, які за коловою системою в один круг (з урахуванням всіх набраних очок) визначать переможця та призерів змагань.
Ігри першого туру другого етапу змагань, відбудуться 2 березня. «Агро-Континент» зустрічатиметься з командою «Колесо-Центр».
Побажаємо нашим землякам у фінальній частині змагань успіху та перемог.

24 лютого в спортивному залі ДЮСШ відбулися ігри 1-го туру другого кола змагань відкритої першості Гуляйпільської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 року.
Ігри завершилися з такими результатами:
- дорослі (Вища ліга): «Агро-Континент» – «Віктор» 13:9, «Полтавка» – «Агронива» 15:3;

- юнаки: «Агро-Континент» – «Полтавка» 0:6, «Агронива» - «Атаман-ДЮСШ» 4:7.

Турнірне становище команд після ігор 13-го туру другого етапу змагань має такий вигляд:

Серед бомбардирів у дорослих лідирують:
- Вища ліга: Тесля Володимир – 40, Омельков Ол-др («Агронива») – 29, Шрамко Владислав («Агро-Континент») – 20.
- Перша ліга: Чекнадій Денис («Батьківщина»), Яковенко Олег («Україна») – 19, Курілець Денис («Батьківщина»), Іващенко Валерій («U-1970») – 15.

8. «ДЮСШ-2005» - 0

Ігри 14-го туру другого та третього кола змагань відбудуться 03 березня.
Початок ігор з 10.00 год.

23 лютого в м. Пологи відбулися зональні (група «А») змагання, другого туру, першості області з футзалу серед юнаків 2006-2007 рр.н., під гаслом «Граємо за Україну разом!». Змагання проводить Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації разом к КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки Запорізької обласної федерації міні-футболу (футзалу).
В другому турі, команда наших юних спортсменів перемогла команди «Штурм» м. Запоріжжя, з рахунком 7:0, «Мегаполіс» м. Запоріжжя 2:0, «Бізон» смт. Більмак 3:0 та програла команді «ДЮСШ-1» м. Пологи з рахунком 2:0.
Зайнявши в своїй групі третє місце, перше та друге місця посіли команди «ДЮСШ-1» та «Надія» смт. Чернігівка, команда «Атаман-ДЮСШ» на превеликий жаль не потрапила до фінальної частини змагань.
Отже, побажаємо нашим юним спортсменам в подальших виступах на змаганнях, успіхів та перемог.

16 лютого в смт. Веселе відбулися змагання Кубку об’єднаних територіальних громад Запорізької області з волейболу серед чоловічих команд.
В змаганнях прийняло участь 10 збірних команд ОТГ, серед яких була збірна команда Гуляйпільської міської територіальної громади.
Команди були поділені на три групи.
Перемігши своїх суперників у групі, наші волейболісти, у півфінальній грі перемогли збірну команду Оріхівської ОТГ, з рахунком по партіям 2:0.
У фінальній грі нашим землякам протистояла збірна команда Кам’янко-Дніпровської ОТГ.
Гуляйпільські волейболісти перемогли суперника з рахунком 2:0, і стали переможцями змагань.
Команду нагороджено кубком, дипломом, гравців медалями вищого ґатунку.
Організаторами турніру кращим гравцем змагань, визнано гравця нашої команди, Перловського Олега, якого нагороджено пам’ятним подарунком.
За команду Гуляйпільської міської територіальної громади виступали: Ярмак Сергій, Перловський Олег, Ціпіньо Ігор, Любін Андрій, Коропацький Денис, Сергій Северин, Булгак Сергій, Яковенко Олександр та Зайцев Денис.