Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

Інформує центр зайнятості

20.02.2019 року в Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян з орієнтації на військову службу за контрактом, в якому взяв участь Колесніков Олександр Михайлович, головний спеціаліст відділення комплектування РВК.

Учасникам заходу розповіли про перспективи та переваги служби, ознайомили із соціальними гарантіями, пільгами та умовами прийняття на військову службу. Присутні отримали інформацію щодо актуальних вакансій у Збройних силах України та грошового забезпечення військовослужбовців.
Відвідувачі активно обговорювали отриману інформацію, цікавилися можливостями працевлаштування, ситуацією на ринку праці. Безробітні ділились своїми проблемами, дуже багато питань виникло щодо уточнення умов проходження військової служби за контрактом, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян, отримання грошового забезпечення.
Після заходу спеціалісти відповіли на індивідуальні запитання.

 

 

На замітку випускнику: А чи затребувані професії, які ви обираєте?

 

Станом на 19 лютого 2019 році в центрах зайнятості Запорізької області зареєстровано юристів – 176, економістів – 519, менеджерів – 1037 безробітних. А вакансій за цими спеціальностями в базі даних служби 4,8,10 відповідно. Неважко підрахувати, що на одну вакансію юриста претендує 44 безробітних, економіста – 64, а менеджера конкурс дорівнює аж 103!!! особи.
Запорізькі ж роботодавці потребують електрогазозварників – 43 (вакансії в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості станом на 19 лютого 2019 року), електромонтерів – 41, лікарів – 9, сестра медична - 40, швачка – 24, токарів – 19.
А заробітна плата, яку готові платити працедавці за роботу, наприклад електрогазозварника, коливається в діапазоні від 8 до 16,5 тис.грн., електромонтера - від 7 до 15,1 тис. грн. Більш детально з вакансіями та рівнем заробітної плати можна ознайомитись на порталі державної служби зайнятості zap.dcz.gov.ua.
Завжди затребувані працівники сфери послуг: продавці, кухарі, охоронці, офіціанти, бармени та перукарі.
Інженерні спеціальності, які здавалося б, зазнали захід одночасно з промисловим колапсом 90-х років, тепер знову потрібні. На ринок прийшли промислові іноземні компанії, і з'ясувалося, що працювати нікому: молодих інженерів, які володіють комп'ютером, сучасними технологіями, іноземними мовами, вкрай мало.
Останні роки зростає і буде рости попит на програмістів, середня зарплата яких за останні роки зросла в 1,5-2 рази.
«Для всіх, хто стоїть перед найважливішим вибором у своєму житті та ще не визначився із вибором майбутньої професії, пропонуємо пройти професійне діагностування не виходячи з дому за допомогою сучасного он-лайн ресурсу із психодіагностики «Моя професія: консультаційна мережа» або з фахівцями служби зайнятості на базі центрів зайнятості та філій Запорізької області» - інформує директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.
Нагадуємо: В Запорізькій області триває Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир». Фахівці служби зайнятості знайомлять молодь з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатись нове та разом з нами побудувати успішну кар’єру.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ,тел.233-11-47

 

 Четвер, 21 Лютого 2019 08:20 | Переглядів: 194

Асоціація міст України