Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Перемоги в обласних конкурсах


Важливим результатом роботи творчого колективу комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради є активна участь учнів і викладачів у конкурсах та фестивалях різних рівнів.
В обласному конкурсі з образотворчого мистецтва серед учнів мистецьких шкіл «Ми малюємо цей світ», що проходив у м. Запоріжжя 21 листопада 2018 року, взяли участь одинадцять творчих робіт учнів художнього відділення. Поважним журі відзначено:
у номінації «Графіка» нагороджено грамотою за І місце Микитенка Нікіту, робота «Африка»; «Живопис» – Глухова Аліна – ІІ місце, «Будиночок у лісі» (викладач Заворотинський Микола Сергійович).
Наприкінці грудня 2018 року Оркестр народних інструментів викладачів школи мистецтв під керівництвом Яковенка Сергія Борисовича брав участь в обласному Новорічно-різдвяному фестивалі, святі музики «Арт-Джаз-Мозаїка» серед солістів, ансамблів, оркестрів викладачів мистецьких шкіл у місті Запоріжжя. Успішний виступ колективу відзначений дипломом Лауреата ІІІ ступеню.
У січні творчі роботи учнів художнього відділення взяли участь у відбірковому обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Мистецькі доробки учнів нашої школи стали окрасою виставки, яка проходить у рамках конкурсу на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки. Викладач художнього відділення Коростильов Василь Григорович взяв участь в обласному майстер-класі з батику для викладачів, який провела викладач образотворчого мистецтва Запорізької ДШМ №8 Славгородська Т.А.
Готується до участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці» учениця 6 класу Ратушна Аліна (викладач Нечет Н.В.). У ХІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці» візьме участь випускниця фортепіанного відділу Шаровська Юлія (викладач Косінова Н.О.).
Бажаємо нашим конкурсантам успішних виступів та перемоги на творчій ниві!Вівторок, 29 Січня 2019 10:37 | Переглядів: 491

Асоціація міст України