Пошук

Новини

Спортивні вихідні

17 листопада в СК «ЗАБ» відбулися ігри з футзалу 3-го туру Прем’єр Ліги Запорізької міської федерації міні-футболу сезону 2018/2019 років.
Команда «Агро-Континент» зустрічалася з командою «Прайд». Гра закінчилася з рахунком 1:1. Відзначився Олександр Омельков.
Решта ігор 3-го туру завершилися з такими результатами: «Колесо-Центр» - «Бонус» 5:3, «Нікма» - «Felicita» 3:2, «Євростандарт» - «Золотий Вік» 4:2 .
8. «Прайд» - 1
Ігри 4-го туру відбудуться 25 листопада. «Агро-Континент» зустрічатиметься з командою «Нікма».
Побажаємо нашим землякам успіху та перемоги.

16 листопада в спортивних залах Гуляйпільської СЗОШ відбулися змагання районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» у 2018/2019 навчальному році.
В змаганнях прийняло участь 17 збірних команд ЗНЗ та команда Гуляйпільської спеціалізованої загальноосвітньої школи інтернат. Програма змагань складалася з комбінованої естафети та волейболу.
За результатами двох видів змагань переможцем районного етапу Заходу стала збірна команда учнів Гуляйпільської ЗОШ № 1, друге місце у команди Успенівської ЗОШ, третє місце посіла команда колегіуму «Лідер».
У період 04-06 грудня в м. Пологи відбудеться обласний (зональний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя».
Побажаємо команді Гуляйпільської ЗОШ № 1 успіхів та перемоги у обласному (зональному) етапі.

18 листопада в спортивному залі ДЮСШ відбулися змагання відкритого розіграшу Кубка відкриття футзального сезону 2018/2019 років Гуляйпільської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України.
В змаганнях приймало участь 10 команд, серед яких 3 команди з Пологівського району. Змагання проходили за олімпійською системою.
До фіналу дійшли команди «Полтавка» та «Агро-Континент». Гра закінчилася з рахунком 6:4 на користь команди «Агро-Континент», яка і стала переможцем розіграшу.
Команда-переможець нагороджена кубком та дипломом, команда-фіналіст дипломом.

18 листопада в смт. Покровське відбулися змагання міжобласного турніру з волейболу «Кубок Покровщини» серед дівчат.
У змаганнях приймало участь чотири команди, серед яких учасником була і команда дівчат Гуляйпільської ДЮСШ. Змагання проходили за коловою системою.
Наші юні волейболістки посіли друге місце, поступившись лише господарям змагань.
Команда наших дівчат виступала у такому складі: Гордієнко Анна, Боровик Катя, Медяник Альона, Коляда Анна, Клешня Юля, Кучерява Поліна, Міщенко Софія, Філоненко Євгенія, Юрченко Єлизовета, Пузанова Анастасія. Тренер команди Колибіна Тетяна Миколаївна.

Понеділок, 19 Листопада 2018 09:59 | Переглядів: 151