Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Вітаємо працівників освіти!

Шановна освітянська родино

Гуляйпільської міської територіальної громади!

 

 

Сьогодні, разом із золотом осені, прийшло всенародне свято – День працівників освіти.

У цей час кожен із нас по особливому оцінює свій життєвий вибір, звіряє його з щоденною працею та призначенням на цій землі.

Звичайно, труд викладача вищого навчального закладу чи педагога в школі, працівника у дошкільній чи позашкільній установі - не простий та відповідальний.

Щораз, коли ви заходите у шкільний клас, вас зустрічають щирі та допитливі очі, з надією почути щось нове, отримати знання та фахові поради.

Освітянин є і залишається основною фігурою формування громадянського суспільства, виховання справжнього патріота – будівничого рідної держави.

Попри все учитель – не просто професія, а покликання душі, це спосіб життя, адже він працює не тільки для себе і своєї сім’ї, а для майбутнього нашої Батьківщини.

Від кожного з вас залежить, яким буде світ завтра, якою буде наша Україна.

Сподіваємося, що ваші вихованці, студенти, учні чи дошкільнята ніколи не розчарують вас, що держава гідно оцінить вашу звитяжну працю, що посіяні вами зерна проростуть дружними сходами і дадуть багаті плоди.

Зичимо вам міцного здоров’я, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння, злагоди і віри у щасливий завтрашній день.

Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а щоденно.

Бажаємо, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, а ваші справи несли у світ лише розум, красу, мир і злагоду.

 

 

 

Зі святом, дорогі освітяни!                                                         З повагою міський голова Сергій ЯрмакНеділя, 07 Жовтня 2018 07:58 | Переглядів: 117

Асоціація міст України