Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

У рамках проекту «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного», організаторами якого є фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Товариство Лева (Львів), представники органів місцевог

Зустрічали гостей міський голова Сергій Ярмак, його заступник з питань інфраструктури та інвестицій Світлана Плющій. Вони розповіли про особливості процесу децентралізації та впровадження проектів регіонального розвитку на території громади, презентували її досягнення, що вдалося зробити за час її існування і що заплановано на найближчу перспективу.
Далі наочно показали, якою є на практиці Нова українська школа. Начальник відділу освіти, молоді та спорту ГМР Віктор Науменко показав делегації комунальні заклади "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", "Інклюзивно-ресурсний центр", «Заклад дошкільної освіти ясла-садок «СОНЕЧКО» та "Гуляйпільський колегіум "Лідер" ГМР. Також гості відвідали і центральний стадіон, їм сподобалося те, що значну увагу влада приділяє розвитку спорту.
Приємно вразив гостей і "Центр надання адміністративних послуг", про роботу якого розповів начальник управління Максим Білий. По сусідству відвідали Територіальний центр (директор Юлія Скрипак). А далі, Світлана Мірзоєва, екскурсовод музею, провела цікаву екскурсію вулицями міста. Про культурну спадщину Гуляйпілля розповіла начальник відділу культури та туризму ГМР Любов Третьякова. Вразила гостей новозбудована капличка та Музей просто неба. Не обійшлося і без фото на тачанці та цікавої екскурсії у музеї.
Учасники делегації продякували Сергію Ярмаку за гостинність і відмітили, що Гуляйпільській МТГ дійсно є чим пишатися, адже те, що зроблено у нас ще в минулому році, у деяких громадах тільки планується.Четвер, 04 Жовтня 2018 11:05 | Переглядів: 165

Асоціація міст України