Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

8 вересня в КЗ «ДЮСШ» Гуляйпільської міської ради відбулися змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат, шахів, шашок та настільного тенісу.

З нагоди 233-ї річниці заснування міста Гуляйполя та відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні, 8 вересня в КЗ «ДЮСШ» Гуляйпільської міської ради відбулися змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат, шахів, шашок та настільного тенісу.
У змаганнях з баскетболу серед команд юнаків перше місце здобула команда у складі Абраменка Богдана, Кумера Владислава та Свєшнікова Владислава.
Серед команд дівчат перше місце посіла команда у складі Стародумової Аріни, Гордієнко Анни, Кучерявої Поліни, Бодні Інни та Коробкової Ольги.
Команди-переможці нагороджені баскетбольними м’ячами від міської ради, гравці – медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради.
У змаганнях із шашок перше місце посів Рибка Ігор, на другому місці Чернишов Євгеній, третє місце зайняв Лапін Микола.
Серед любителів гри у шахи перше місце посів Заворотинський Микола, друге місце зайняв Папян Армен, на третьому місці Глиджян Ованес.
У змаганнях з настільного тенісу перше місце виборов Азаров Артем, друге місце посів Булгак Олександр, на третьому місці Шамрай Анатолій.
Переможці та призери змагань нагороджені медалями різного ґатунку та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради

Понеділок, 10 Вересня 2018 14:26 | Переглядів: 26