Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Прес-тур

10 серпня 2018 директором Гуляйпільської районної філії разом із журналістами  ЗМІ газети «Голос Гуляйпілля» та газети «Актуальний погляд» був здійснений прес-тур до одного з відділень найкрупнішого ринкоутворюючого підприємства району тракторну бригаду ПП «СП «Гуляйпільське» керівник Курман Сергій Іванович, яке знаходиться у с.Гуляйпільське.

Підприємство плідно співпрацює з центром зайнятості з моменту утворення:  здійснюється підбір персоналу, проводиться підвищення кваліфікації робітників сільськогосподарської галузі, організовуються роботи тимчасового характеру.

Під час зустрічі директор Гуляйпільської  районної філії Наталя Троян  розповіла  про послуги служби зайнятості наголосила на можливості професійного навчання на замовлення роботодавця  в Центрах професійно технічної освіти державної служби зайнятості, що визвало справжню зацікавленість роботодавця з питання укомплектування кадрів за рахунок кваліфікованих працівників з гарною освітою.

Вона  відзначила, що тільки завдяки тісній співпраці підприємства та центру зайнятості ми можемо вирішувати питання зайнятості в районі,  особливо для такої вразливої категорії населення, як молодь.

Наприкінці зустрічі керуючий відділенням зацікавилися пропозицією щодо навчання в ЦПТО державної служби зайнятості та запропонував підібрати та вивчити на замовлення підприємства.

Центр зайнятості висловлює вдячність  керівнику підприємства ПП «СП «Гуляйпільське» Курману Сергію Івановичу за співпрацю, створення та збереження робочих місць, небайдужість до рідного краю та людей.

 

 

Директор                                                                          Н.Троян

 

 Вівторок, 14 Серпня 2018 13:47 | Переглядів: 216

Асоціація міст України