Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Зустріч на території

Міський голова - в Успенівці

На одній із зустрічей з громадянами до міського голови Ярмака С.О. звернулися успенівці з проханням вирішити питання безпеки руху біля школи. Занепокоєні батьки попросили Сергія Олександровича встановити "лежачого поліцейського" на дорозі біля школи і відповідні дорожні знаки.

Тому, 18 липня міський голова ініціював зустріч і запросив до Успенівки заступника начальника управління – начальника відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг Управління дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Циганкова П.В.

За його словами, це питання вирішиться лише після того, як відповідні служби нададуть дозвіл на встановлення "лежачого поліцейського". У свою чергу міський голова пообіцяв вчасно профінансувати ці роботи, аби до початку нового навчального  року їх було виконано.

Користуючись нагодою, обговорили виконання ремонту доріг на території Гуляйпільської ОТГ.

Присутній на зустрічі директор школи Буряк І.Г. інформував голову, що підходять до завершення ремонтні роботи приміщення. У повному обсязі замінено систему опалення.  На бюджетні кошти було придбано нові батареї та труби, роботу з їх встановлення профінансував директор ТОВ «Україна» Тимофієв М.Г. Завдяки спонсорській допомозі директора ТОВ «Надія» Биковського В.С. та ТОВ «Птахофабрика «Зарічна» Сегеди Ю.А. придбано фарбу і власними силами працівники школи вже завершують ремонт.

 Середа, 18 Липня 2018 16:09 | Переглядів: 355

Асоціація міст України