Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

У Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості нещодавно відбулось засідання клубу „Я-успішна жінка”.

«Соціальний захист жінки - як запорука її успішності» – на таку тему у Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості нещодавно відбулось засідання клубу „Я-успішна жінка”.
Під час зустрічі вісвітлювались проблеми гендеру в сучасному суспільстві та правові гарантії гендерної рівності в Україні.
Жінки потерпають від торгівлі людьми по всьому світу незалежно від віку, походження та соціального статусу. Адже, відколи Україна відкрила свої кордони, її громадяни сотнями почали виїздити за кордон з метою отримання заробітку. Тому зараз надзвичайно гостро стоїть питання про захист жінок за кордоном. З цього питання з учасниками клубу було проведено обговорення.
Обговоривши ситуацію, в якій опинились жінки в зв’язку з втратою роботи, присутні дійшли висновку, що дуже важливо не замикатися в собі, не занурюватися в повсякденні клопоти, а слід знайти своє місце в суспільстві, намагатися бути професійно конкурентоспроможною. Отож, підсумували жінки, слід навчитися ставити перед собою мету і крок за кроком її досягати.
Було обговорено топ особистісних якостей, яким надають перевагу роботодавці при підборі кадрів, серед яких: відповідальність, здатність до вирішення проблем, вміння спілкування з людьми, пунктуальність, готовність навчатись, педагогічні навички, програмування, управління грошима, інформаційний менеджмент, володіння іноземними мовами, ділове управління тощо.
Під час проведення засідання клубу жінки отримали багато нової цікавої інформації, яка допоможе їм визначити життєві цілі, перевірити самооцінку.

Провідний фахівець з профорієнтації Л.ПрохоренкоСереда, 18 Липня 2018 08:39 | Переглядів: 317

Асоціація міст України