Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

Вивчення громадської думки методами локального аналізу

Команда Гуляйпільської міської територіальної громади з представників виконавчого комітету та членів ГО «Інтеграція та розвиток» бере участь у проекті «Успішні локальні громади», що реалізується за сприяння Національного фонду в підтримку  демократії.

Однією з умов успішної участі команди в проекті,  результатом якого є можливість отримання фінансування в рамках конкурсу мінігрантів, є потреба спиратись на результати локального аналізу.

18 травня 2018 року активна команда проекту у складі Ануфрієвої Ю., Васильєвої Л., Меркулової А., Зіненко Т., Плющій С., Савицької О., Рябко Н., Полтавець А., Штепи І. провела локальний аналіз методом «висячі питання» з виявлення громадської думки по темі  "Якою ти хочеш бачити цю паркову зону?" стосовно оновлення однієї із центральних паркових зон м. Гуляйполе з метою облаштування комфортного громадського простору для відпочинку мешканців громади та гостей. Цей захід відбувався під час святкування Дня Вишиванки у Гуляйполі, доповнивши свято своєю новизною та цікавістю.

 

 

Новий метод вивчення громадської думки виявився цікавим для населення. До уваги були представлені креативні фотоідеї щодо осучаснення паркової зони поблизу КСК «Сучасник». А це і нова сучасна паркова сцена, оригінальні споруди, WI-FI-зона, креативні дитячі зони для різних вікових груп, арт-об’єкти, сучасні та яскраві клумби, оригінальні зелені зони, креативні лавки, оригінальні зони для сидіння. Дана паркова зона знаходиться в центрі міста, поруч КСК «Сучасник», який є осередком культурної активності міста та громади в цілому. На площі біля КСК «Сучасник» проходять різні організаційно-масові заходи, фестивалі, виставки, ярмарки, гуляння, дитячі атракціони. Паркова зона облаштована лавками та дитячим майданчиком. Щоб посилити інтерес мешканців громади до відвідування парків, скверів, з метою поліпшення громадського простору міста і запропоновано здійснити локальний аналіз щодо облаштування паркової зони.

 

Загалом, за дві години з 14.00 до 16.00 в опитуванні взяло участь 340 осіб.

Особливою популярністю користувалася WI-FI-зона

за – 74 голоси

 

Паркова сцена

за – 34 голоси

Дитячі зони

за – 67 голосів

 

 

Різні цікаві ідеї (до того ж за невеликі суми коштів) привернули увагу не тільки дітей, молоді, батьків з дітьми, а й літніх людей, яким небайдужа доля свого міста. Присутні обирали для себе найбільш привабливий варіант і клеїли на фото різнокольорові стікери. Деякі учасники окремо описували свої ідеї розвитку парку, малеча просто малювала.
Молодь – найкраща інвестиція громади. Саме молодь є рушійною силою змін, за ними - майбутнє, але не тільки громада повинна вкладати у молодих людей – вони самі мають включатися у життя громади. Представники молодого покоління відіграють важливу роль у напрямку «переформатування» мислення та сприйняття власної значимості у громаді.
Тому в продовження даної тематики школярам міста під час проведення шкільних літніх оздоровчих таборів було запропоновано долучитися до здійснення локального аналізу шляхом проведення «дослідницької прогулянки» містом з питань: - Яким Ви бачите центр міста та що б Ви хотіли змінити? Як би Ви хотіли проводити своє дозвілля в ньому?
Дві з чотирьох міських шкіл зацікавились та здійснили дослідницьку прогулянку центром міста. Вважаємо, що школярам, які брали участь в прогулянці, цікаво буде спостерігати, як згенеровані ними ідеї втілюються у життя.

Найцікавіші слайди з наданих учнями презентацій:

 

 П'ятниця, 13 Липня 2018 11:29 | Переглядів: 588

Асоціація міст України