Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Міський голова відзвітував успенівцям

         14 червня в сільському будинку культури жителі Успенівського старостинського округу заслухали звіт Сергія Олександровича Ярмака про проведену роботу на цій території за період, коли до громади  приєдналося  три території - Успенівка, Темирівка, Новомиколаївка.

         У своєму виступі голова Гуляйпільської ОТГ зауважив, що за звітний період  було проведено капітальний ремонт котельні з водонагрівальними котлами НІІСТУ-5 та реконструкцію шкільної котельні, відремонтовано систему опалення  в ДНЗ «Золотий ключик». Також  придбано матеріали для ремонту системи опалення школи, збудовано новий дах у лікарні та встановлено електроопалення,  проведено підгортання сміттєзвалища. Для вирішення проблеми з водопостачанням з бюджету виділено близько 200 тис. грн., тож прокладання водогонів планують розпочати найближчим часом.

      Неменш хвилюючим є вирішення питання  ГАЗОПОСТАЧАННЯ  Успенівки та інших населених пунктів. На цю тему відбувся конструктивний діалог між міським головою та керівництвом ОДА про виділення коштів з державної субвенції щодо закінчення будівництва газопроводу по об’єкту «Підвідний газопровід до сіл Малинівка, Полтавка, Червоне, Успенівка, Рівнопілля Гуляйпільського району Запорізької області». Орієнтовно,  це 5,0 млн. грн.  Але вже  прокладено труби (діаметром від 160 до 250 мм) - це близько 13 км від м. Гуляйполе до с. Яблукове, освоєно коштів у сумі 10785,636 тис. грн.

Щодо ремонту доріг, працювали у наступних напрямках:

- виконано аварійно-ямковий ремонт на суму близько 750,0 тис. грн. від  м. Гуляйполе в бік с. Яблукове, відрізок дороги близько 1500 кв.м. Тендер виграв Облавтодор, тож кошти залучено з обласного бюджету;

- с. Яблукове у напрямку с. Нове, орієнтовна сума 380,0 тис. грн. (співфінансування Запорізької ОДА та Гуляйпільської ОТГ). Це 760 кв. м ямкового та аварійного ремонту картами;

- на ремонт дороги по с. Успенівка (бюджет Гуляйпільської ОТГ) - 100,0 тис. грн.

           За рахунок інфраструктурної субвенції для старостинського округу заплановано придбати: установку для ремонту доріг, комплекс «МІРА-3», трактор Фотон, віброплиту, повітродувку та  відвал сніговбиральний для очищення снігу.  Їх вартість складе близько  800,0 тис. грн. Також передбачено  поточний середній ремонт  картами і цілим відрізком дороги Гуляйполе-Успенівка-Зелене Поле, вартість якого складе близько 7,4млн. грн.

     У своєму звіті Сергій Олександрович  зупинився і на питаннях ОСВІТИ та ОСВІТЛЕННЯ території.  У вересні в рамках освітньої реформи «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» до Успенівської ЗОШ прийде 17 першокласників. Для якісної освіти та покращення умов навчального процесу,  буде придбано нові комфортні меблі:  парти (ортопедичні) на суму 41,650 тис. грн, (вартість однієї - 2450), шафу-наборну (транформер) -  8,9 тис. грн, проектор ІКТ разом із дошкою  - 23,0 тис.грн.  

         Для подальшої роботи щодо освітлення території закуповуються необхідні матеріали. З  метою недопущення перебоїв в електромережах сіл Успенівка та Рибне, працівниками КП «Успенівське» власними силами ведуться роботи щодо розчищення та прибирання гілок, покосу трави.

         Крім того, близько двох мільйонів спонсорських коштів залучено на  розбудову Успенівського старостинського округу. На зустрічі міський голова подякував усім спонсорам, які переймаються проблемами села і надають фінансову допомогу.  Більш як мільйон гривень виділив Сергій Іванович Курман  на будівництво котельні для Успенівської школи, на ремонт системи опалення та укладання тротуарної плитки в дитячому садку, на будівництво нового даху лікарні. Не одну сотню тисяч – Микола Григорович Тимофієв на придбання твердопаливних котлів для котельні школи та на інші потреби. 150 тисяч – Олександр Юрійович Коростельов на капітальний ремонт електроопалення лікарні.

     Не стоять осторонь проблем села і Каліберда О.І., Гопка С.І., Браціло А.І., Бобир А.М., Бобир О.Г. та ТОВ «Птахофабрика «Зарічна» і Гуляйпільський райавтодор. 

    Як зауважив Сергій Олександрович Ярмак, до цього часу ще не вдавалося  залучити стільки спонсорських коштів для розвитку цієї території. І це – вагомий результат співпраці влади і бізнесу.

   Звичайно, менш як за рік виконати усе заплановане неможливо. Але вже вдалося досягти вагомих результатів. Проте, не всі хочуть їх бачити. Ось, наприклад, і редактор приватної газети «Голос Гуляйпілля» Тетяна Велика не побачила позитивних зрушень у вирішенні і так болючого питання для успенівців – газифікації села.

     Останній транш у розмірі 4 млн. гривень надійшов із державного бюджету до бюджету громади в грудні 2017 року. І всі роботи на суму майже 11 млн. гривень були виконані вчасно і в повному обсязі. А редактор чомусь цього не помітила, акцентувавши на зустрічі увагу на тому, що блакитний вогник так і не запалили в Успенівці.

    А щоб це стало можливим, міський голова пояснив, що необхідно ще близько 5 млн.грн. До речі, фінансування газифікації йде виключно за кошти з державного бюджету, а не з міського. Тому для того, щоб пришвидшити завершення газифікації, Сергій Олександрович вже звернувся до керівництва різних рівнів. Тож залишається чекати на результат.

         Після звіту міського голови на зустрічі виступила в.о. старости Н.І. Сирцова, яка проінформувала мешканців про проведену роботу на територіях сіл Успенівка, Яблукове, Рибне, Нове, Новоуспенівське, Привільне, Солодке, Павлівка, Красногірське, і зупинилася на затверджених програмах, їх та виконанні.

         Заступник міського голови з питань інфраструктури та інвестицій С.В. Плющій надала роз’яснення громадянам щодо земельних питань, головний лікар КЗ «Центру ПМСД» А.А. Кучеренко проінформувала щодо реформування у галузі охорони здоров’я, а директор Успенівської загальноосвітньої школи І.Г. Буряк подякував спонсорам і владі за допомогу та підтримку освіти на селі.

        У присутніх виникли питання, з якими вони звернулися до С.О.Ярмака. Зокрема, хвилювало, чому працівники РЕМу не знімають показники з лічильників у жителів сіл, чи відкриється на території округу відділення банку, що б дозволило сплачувати  за комунальні послуги, не витрачаючи час на дорогу до міста, та інші питання.  

         Безглузді питання ставив депутат міської ради Д.Ю.Коростельов, який був присутнім на звіті голови, разом із О.Ф.Черненком та  С.О.Семеренком. Адже дивно, чому він вирішив поставити їх під час звіту голови, перед широким загалом, а не займався ними під час сесійної роботи. Вирішення проблем території – це те, над чим і повинні займатися депутати, а не популізмом і піаром, що зараз стало досить модним.

        Для того, щоб був результат, і люди відчули, що за них піклуються, повинна бути сильна команда однодумців. Сварками і гучними лозунгами питання не вирішаться. Тож, шановні депутати, давайте працювати, а не займатися популізмом.Вівторок, 19 Червня 2018 09:06 | Переглядів: 193

Асоціація міст України