Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Календар

« Лютий 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22  
Сб 2 9 16 23  
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

З 4 по 8 червня 2018 року відбулася третя очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів

З 4 по 8 червня 2018 року відбулася третя очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державшим стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 начальному році.

Розпочалася сесія зустріччю із начальником відділу освіти Науменком Віктором Павловичем, який повідомив учасникам про навчально-методичну та матеріально-технічну підтримку впровадження НУШ у закладах загальної середньої освіти Гуляйпільської міської ради. Потім до курсантів завітали завідувач кафедри початкового навчання Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Нікулочкіна О. В. та старший викладач цієї ж кафедри Гуркова Т. П.. Олена Василівна поспілкувалася з колегами, відповіла на їхні численні запитання стосовно організації освітнього процесу в перших класах. А Тетяна Павлівна познайомила педагогів з освітнім потенціалом гри з LEGO та на практиці продемонструвала методики компетентністного навчання «Шість цеглинок».

Впродовж тижня з вчителями початкових класів працювали регіональні тренери Пузан Наталія Яківна, методист відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, та Лапіна Тетяна Миколаївна, заступник директора школи з науково-методичної роботи. Під час тренінгових занять вчителі ознайомилися зі стратегіями розвитку критичного мислення, методиками викладання математики, навчання грамоти та навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», з основними аспектами формувального оцінювання, вчилися складати розклад та календарне планування.

А в четвер відбулася зустріч педагогів із Авдєєвою Світланою Олександрівною, завідувачем постійно діючої лабораторії інклюзивного навчання дітей з особливими потребами при ЗОІППО, яка висвітлила основи інклюзивної освіти.

Завершилося навчання захистом власних авторських розробок та врученням сертифікатів.Вівторок, 12 Червня 2018 11:25 | Переглядів: 168