Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку, - інформує Оріхівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області

Ця вимога поширюється у разі якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості  перебуває у спільній сумісній  власності кількох осіб і поділений між ними в натурі.

В той же час якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості  перебуває у спільній сумісній  власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена  за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в тому числі часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебуває у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення – рішення. Попереднє податкове повідомлення – рішення вважається скасованим (відкликаним).

Нагадуємо, що до 1 липня 2018 року контролюючи органи надсилають (вручають) платнику за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації)  податкове/податкові повідомлення –рішення про сплату суми/сум податку та  відповідні платіжні реквізити, зокрема органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів  житлової та/або нежитлової нерухомості. Податкові зобов’язання  сплачуються протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Довідково: ст.266 Податкового кодексу України.

Оріхівське управління  ГУ ДФС у Запорізькій областіВівторок, 29 Травня 2018 09:43 | Переглядів: 162

Асоціація міст України