Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Я маю право

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

8 травня в КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся святковий концерт для ветеранів педагогічної праці

            В День пам`яті та примирення та напередодні 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся захід для ветеранів педагогічної ниви. З вітальним словом до всіх запрошених звернулися міський голова Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмак та голова Гуляйпільської райдержадміністрації О.А. Іщенко. Вони привітали та вручили подарунки ювілярам, яким виповнилося 90-років ветеранів праці, «діти війни» Любов Яківну Циганенко та Марію Василівну Колосовську. Кожна з них присвятила своє життя клопіткій педагогічній праці.

         Марія Василівна свою педагогічну діяльність розпочала у 1949 році  старшою піонервожатою в Успенівській середній  школі. Весь свій талант та  ентузіазм спрямовувала на організацію дозвілля дітей, туристсько-краєзнавчу роботу в школі, залучення підростаючого покоління до занять в художньо-естетичних гуртках. Декілька років працювала директором районного Будинку піонерів та з 1967 по 1983 роки завідуючою новозбудованого ясла-садок «Веселка».

         Любов Яківна Циганенко працювала 34 роки на посаді завідувача логопедичним пунктом Гуляйпільського районного відділу народної освіти. Більше 30 років  була учасником  хору вчителів, а потім хору ветеранів. Була нагороджена Грамотами всіх рівнів, отримала звання «Відмінник народної освіти». При

         Слова особливої щирої вдячності лунали для ветеранів Великої Вітчизняної війни, Олексію Трохимовичу Яланському, Григорію Дмитровичу Зимі, педагогу - Михайлу Тихоновичу Клименку. Які  поруч з мільйонами бійців і офіцерів, стікаючи кров’ю під Києвом і на Дніпрі, під Брестом і Мінськом, у Празі й Берліні щоденно, не шкодуючи життя, здобули перемогу.

         На заході були присутні  В.П. Науменко, начальник відділу освіти молоді та спорту Гуляйпільської міської ради;  Р.С. Бут, начальник відділу освіти молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації.

         Зі святом Перемоги присутніх вітали юні артисти загальноосвітніх шкіл міста, сіл Гуляйпільської ОТГ,  хор ветеранів,

         Дорогі ветерани педагогічної праці! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку — це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок — бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.Четвер, 10 Травня 2018 16:32 | Переглядів: 219

Асоціація міст України