Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Календар

« Травень 2018 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Урочисте відкриття районної Дошки пошани

8 травня на території Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади відбулося урочисте відкриття районної Дошки пошани. На святі були присутні міський голова С.О. Ярмак. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися голова Гуляйпільської районної державної адміністрації О.А. Іщенко та голова районної ради А.Г. Клешня.
Почесні грамоти за вагомі результати у трудовій, творчій, громадській та волонтерській діяльності вручали керівництво Гуляйпільської міської ради, райдержадміністрації та районної ради:

«Краща місцева рада»
Гуляйпільська районна рада (голова районної ради – Клешня Анатолій Григорович)
«Краще сільськогосподарське підприємство»:
Товариство з обмеженою відповідальністю ”Еталон-Агро-Плюс” (директор – Брезицький Федір Георгійович)
«Кращий структурний підрозділ сільськогосподарського підприємства»:
Тракторна бригада товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Континент» (бригадир тракторної бригади - Давиденко Юрій Борисович)
«Кращий керівник сільськогосподарського підприємства»:
Савовський Віктор Миколайович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина»
«Кращий спеціаліст сільськогосподарського підприємства»:
Холод Володимир Анатолійович - головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю «Україна»
«Кращий працівник в тваринницькій галузі»:
Феленко Ольга Михайлівна - свинарка, яка обслуговує маточне поголів’я товариства з додатковою відповідальністю «Агронива»
«Кращий механізатор, водій сільськогосподарського підприємства»:
Слєпцов Олексій Юрійович – водій товариства з обмеженою відповідальністю «Основа – Агро»;
Онучко Сергій Олексійович – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва приватного підприємства «Сільськогосподарське підприємство «ДІЛО СК - АГРО»
«Краща пташниця сільськогосподарського підприємства»:
Онучко Юлія Миколаївна – пташниця товариства з обмеженою відповідальністю “ Птахофабрика “Зарічна”
«Краще підприємство та структурний підрозділ підприємства промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку»:
-Виробничо – технічна дільниця комунального підприємства «Житлосервіс» Гуляйпільської міської ради (інженер з ремонту будівель та систем комунального підприємства - Нижник Віталій Сергійович; майстер з ремонту будівель та систем комунального підприємства - Сакун Євгеній Анатолійович);
-Дочірнє підприємство «Гуляйпільський механічний завод» публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» (директор – Семенюта Анатолій Миколайович)
«Кращий керівник підприємства»:
Медяник Олександр Григорович – начальник Гуляйпільського району електричних мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго»
«Кращий спеціаліст підприємства»:
Гузєєва Оксана Іванівна – юрист комунального підприємства
«Комунсервіс» Гуляйпільської міської ради
«Кращий виробничник підприємства»:
-Харченко Віталій Вікторович - робітник з комплексного прибирання прибудинкових територій багатоповерхових будинків комунального підприємства «Житлосервіс» Гуляйпільської міської ради;
-Карнаушко Олексій Олегович – токар координатно – розточувального станка виробничої дільниці дочірнього підприємства «Гуляйпільський машинобудівний завод» публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»;
-Білай Оксана Вікторівна – оператор центрального відділення поштового зв’язку Гуляйполе 2 Оріхівського центру поштового зв’язку №5 Запорізької дирекції публічного акціонерного товариства «Укрпошта»
«Краще підприємство середнього та малого бізнесу»
Селянське (фермерське) господарство «Славутич» (голова Пилипюк Микола Васильович)
«Краще підприємство торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування»:
Магазин «Гуляйпілля» (товариство з обмеженою відповідальністю «Діло СК», директор - Курман Сергій Іванович)
«Кращий приватний підприємець»:
Сапога Ірина Олександрівна, фізична особа-підприємець, керівник театру і моди «Fashion Dancе»
«Кращий заклад охорони здоров’я»:
Об’єднане відділення терапевтичного профілю КУ «Гуляйпільська центральна районна лікарня» Гуляйпільської районної ради (завідувач – Нижник Надія Іванівна)
«Кращий працівник в галузі охорони здоров’я»:
Бут Володимир Петрович — завідувач Верхньотерсянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ «Гуляйпільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»
«Кращий заклад освіти»:
Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Гуляйпільської міської ради (директор - Горпинич Лариса Олександрівна)
«Кращий викладач в галузі освіти»:
Лисенко Віта Олександрівна – вчитель фізичної культури комунального закладу «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради
«Кращий заклад культури та колектив художньої самодіяльності»:
Полтавський сільський будинок культури Полтавської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області (директор – Крупій Іван Іванович)
«Кращий працівник в галузі культури»:
Яковенко Наталія Володимирівна – заступник директора КУ «Централізована бібліотечна система» Гуляйпільської міської ради
«Кращий працівник соціальної сфери»:
Троян Наталія Анатоліївна – директор Гуляйпільського районного центру зайнятості
«Ветеран війни та праці»
Марченко Микита Остапович - ветеран Другої світової війни с.Гуляйпільське
«Кращий волонтер року»:
Застрожніков Володимир Леонідович — директор комунального закладу «Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради

 



Вівторок, 08 Травня 2018 14:36 | Переглядів: 84