Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Проект «BeProfi: платформа кар’єрного орієнтування молоді» стартував в Гуляйпільській міській територіальній громаді

27.04.2018 року на базі тренінгового кабінету КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської міської ради стартував проект «BeProfi: платформа кар’єрного орієнтування молоді» для ЗЗСО Гуляйпільської міської територіальної громади.
Ініціатором проведення даного проекту стала Людмила Лопатіна, директор колегіуму, яка за запрошенням Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у лютому 2018 року пройшла конкурсний відбір на навчально-практичний курс з професійної орієнтації молоді і була визначена його тренером. Напружена робота тривала два місяця. 20 квітня у м.Харків на освітянському форумі Л. Лопатіна отримала сертифікат.
Реалізація І етапу проекту на місцевому рівні розпочалась проведенням методологічного семінару для представників закладів загальної середньої освіти Гуляйпільської міської територіальної громади. З побажаннями результативної роботи перед його учасниками виступив Віктор Павлович Науменко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради. Оргкомітетом у складі Людмили Лопатіної, Наталії Сахно, практичного психолога колегіуму, Валентини Зіми та Світлани Тутової, вчителів колегіуму, була запропонована програма, метою якої є створення діючої ефективної моделі професійного орієнтування підлітків і молоді та освоєння ефективних методик неформальної освітиз профорієнтації та їх масштабування. Учасники семінару отримали покрокову інструкцію для втілення практичної моделі «BeProfi: платформа кар’єрного орієнтування» в освітніх закладах.
Шестигодинна зустріч пройшла непомітно. Освітяни отримали корисну інформацію з актуальних питань ( «теорія поколінь», «коучинговий підхід до виховання», «компетенції майбутнього»), опанували сучасні форми проведення тренінгів («світове кафе»).
Проект стартував! Команда однодумців створена! Всі з нетерпінням чекають ІІ етапу проекту, який планується провести на початку червня. - сімейний табір –
У процесі підготовки до ІІ етапу тренерами – представниками освітніх закладів громади – розробляються практичні заняття для батьків та дітей, які вони проведуть з ними під час роботи сімейного табору.П'ятниця, 04 Травня 2018 08:24 | Переглядів: 242

Асоціація міст України