Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка

12 березня 2018 року на центральній прощі міста Гуляйполе  працівники Центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради провели мітинг-вшанування пам’яті великого українського поета та художника Т.Г.Шевченка «Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка».

Ось як цю подію описує  журналіст районної газети «Голос Гуляйпілля» Валентина Красовська.

«Став для нас Шевченко–заповітом, Безсмертний, як саме людське життя»,- такими словами  Юрій Шаровський і Валентина Жовніренко розпочали мітинг,  присвячений 204-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

У заході взяли участь міський голова Ярмак С.О., голова Гуляйпільської районної державної адміністрації Іщенко О.А., голова Гуляйпільської районної ради Клешня А.Г., представники трудових колективів, учнівська молодь.

Тарас Григорович Шевченко – для всіх нас неперевершений поет, котрий всі свої сили, всю свою творчу міць, весь свій геніальний талант спрямовував на здійснення єдиної, прекрасної мети – служіння народові. Доля  щедро наділила його великими талантами, але обділила щастям в особистому житті.  Прожив усього 47 років, з яких 24 був кріпаком, 10 – відбував на засланні, майже 4 роки перебував під наглядом поліції, і лише 9 років прожив вільною людиною. Та й за той короткий час він своїм променистим словом заклав міцне підґрунтя не тільки для відродження, а й для вічного життя української нації.

До пам’ятника Великому Кобзареві вдячні гуляйпільці поклали квіти. - Живи, поете, в бронзі і граніті, Живи, поете, в пам’яті людській

У простір злетіла хвилююча мелодія «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні народного аматорського  хору «Вольниця». Могутні крила пісні немов огорнули теплом, вірою і нев’янучою пам’яттю постать Великого Тараса. – Живи в піснях, живи у «Заповіті», У слові праведнім, у вірі віковій!Вівторок, 13 Березня 2018 09:46 | Переглядів: 1008

Асоціація міст України