Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Березень 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Презентація книги І.К.Кушніренка «Гуляйпілля мистецьке»

Напередодні Всесвітнього дня письменника 01 березня 2018 року в читальному залі центральної бібліотеки ім. В.Діденка м.Гуляйполя відбулася презентація книги місцевого краєзнавця, члена Національної спілки журналістів України Івана Кириловича Кушніренка «Гуляйпілля мистецьке». Книга надрукована у Запорізькому видавництві «Дніпровський металург» завдяки спосорській підтримці директора ТОВ «Діло» В.Сизоненка.

Ведучі заходу В.Жовніренко та Ю.Шаровський наголошували, що «Гуляйпілля мистецьке» - це спроба відтворити сторінки розвитку культури Гуляйпільського краю від її витоків до сьогодення.

На презентацію завітали однодумці й шанувальники творчості автора, ветерани й працівники галузі культури, учасники художньої самодіяльності, майстри декоративно-прикладного мистецтва, городяни, здебільшого ті, про кого йде мова у літописі.

До присутніх звернулися: перший заступник Гуляйпільського міського голови О.Савицький, начальник відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради Л.Третьякова, директор ТОВ «Діло» В.Сизоненко; завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки ім.Діденка Н.Кірієнко, керівник народного аматорського хору «Вольниця», заслужений працівник культури України Б.Бурбура, ветеран праці, директор школи мистецтв з 25-річим стажем В.Коростильов, директор КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради Л.Діденко. Їх виступи були наповнені безмежною вдячністю автору книги та гордістю за здобутки працівників культури, самодіяльних митців.

З-під пера І. Кушніренка у співавторстві з іншими краєзнавцями світ побачили 69 книг, в яких відображена сила, енергія, краса простих трударів Гуляйпільського краю.

В ході зустрічі з читачами І.Кушніренко розповів, що ідею написання книги він виношував довгі роки, а тема розвитку мистецтва завжди вабила його як краєзнавця. Автор коротко ознайомив присутніх зі змістом книги та висловив вдячність культпраціваникам за наданя фото- та документальних матеріалів, меценату - за фінансову підтримку видання та, голове, пообіцяв продовжувати писати.

Беручи автографи, присутні дякували Івану Кириловичу за результат його неоціненного труда, який буде слугувати матеріалом для вивчення історії рідного краю.

 Шановні гуляйпільці! Книгу І.Кушніренка «Гуляйпілля мистецьке» ви можете прочитати, завітавши до центральної бібліотеки ім. В.Діденка у КСК «Сучасник» та до бібліотеки для дітей.субота, 03 Березня 2018 11:44 | Переглядів: 256