Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Безоплатна правова допомога

Подолання незадекларованої праці

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Міські програми

ПРОГРАМА соціально-економічного та культурного розвитку «Назустріч людям на території Гуляйпільської міської територіальної громади у 2018 році»

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

«Назустріч людям  на території Гуляйпільської міської

територіальної громади  у 2018 році»

 

Загальна частина

 

         Програма розроблена для соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах з метою забезпечення вимог законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про соціальні послуги», «Про реабілітацію інвалідів України», «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування»  тощо.

         На території Гуляйпільської міської ради проживають громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах: учасники війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, учасники бойових дій, особи з інвалідністю від загального захворювання, інваліди війни, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії,  постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, звільнені з місць позбавлення волі, бездомні громадяни.

         Задекларовані діючим законодавством пільги інвалідам, ветеранам війни та праці, дітям війни надаються не в повному обсязі. Так проблемними залишаються питання оздоровлення інвалідів, ветеранів війни і праці, забезпечення деякими технічними та іншими засобами реабілітації.

 Мета програми

         Метою Програми є допомога людям, які потрапили в скрутну життєву ситуацію, вийти з цього стану і не опинитись на узбіччі суспільства.

         Забезпечення санаторно-курортним лікуванням та відшкодування вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, повітряним, залізничним, або водним транспортом, громадяни, які зареєстровані на території ради: учасникам війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, учасникам бойових дій, інвалідам війни, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

 Основні завдання програми.

         Координація зусиль підприємств, організацій та установ, фондів громадських і релігійних організацій щодо надання необхідної допомоги ветеранам війни, праці, дітям війни, інвалідам, іншим категорія громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Назва заходу

Орієнтовна вартість, тис. грн.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які мають право на безкоштовне лікування та перебувають на обліку в органах соціального захисту населення

61,400

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

353,000

Відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг на послуги зв’язку ПАТ «Укртелеком»

60,000

Відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг на проїзд залізничним транспортом у приміському і дальньому сполученні

5,000

Учасники бойових дій

 

Учасники війни

 

Особи з інвалідністю від загального захворювання

 

Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії

 

Відшкодування вартості проїзду один раз на рік особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

0,250

 

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю внаслідок війни із числа учасників АТО

34,110

РАЗОМ

513,76

 

Очікуваний результат програми

         Підвищити соціальний захист інвалідів війни, учасників бойових дій (ВВВ), ветеранів війни, праці, дітей війни, учасників війни, осіб з інвалідністю від загального захворювання, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 Фінансування програми

         Фінансове забезпечення реалізації програми здійснюватиметься за рахунок субвенції бюджету об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради у сумі 513,76 тис. грн. до районного бюджету, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

                                         Термін дії програми

     Програма діє на території Гуляйпільської міської територіальної громади протягом 2018 року.

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Т.ЗІНЕНКО

субота, 22 Грудня 2018 12:07 | Переглядів: 308

Асоціація міст України