Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Міські програми

Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року № 4 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших п

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ СЕСІЇ

 

22.08.2018

м. Гуляйполе

№ 3

 

 

 Про внесення змін та доповнень до рішення Гуляйпільської міської ради від 22.12.2017 року № 4 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань

 

         Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самовряду-вання в Україні», Гуляйпільська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Внести зміни та доповнення до додатку 2, Програма «Відзначення та проведення культурних свят та заходів на території Гуляйпільської міської територіальної громади у 2018 році» рішення Гуляйпільської міської ради  від 22.12.2017 № 4 року «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань», в редакції, що додається.

         2. Внести зміни та доповнення до додатку 5, Програма «Назустріч людям на території Гуляйпільської міської територіальної громади у 2018 році», рішення Гуляйпільської міської ради  від 22.12.2017 № 4 року «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку території Гуляйпільської міської територіальної громади, цільових програм з інших питань», в редакції, що додається.

         3. Контроль покласти на постійну комісію Гуляйпільської міської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

         4. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття. 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              С.О.Ярмак

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до рішення Гуляйпільської міської ради

22 грудня 2017 року № 4

(в редакції рішення Гуляйпільської міської

ради  22.08.2018 №3)

 

ПРОГРАМА

 «Відзначення та проведення культурних свят та заходів

на території Гуляйпільської міської територіальної громади

 у 2018 році»

 

1. Загальна частина

 

1.1. Для збереження народних традицій, пам’ятних подій, історичного минулого, проведення професійних свят розроблена міська Програма для відзначення та проведення культурних свят та міських, сільських заходів на території Гуляйпільської міської територіальної громади  у 2018 році.

Для вшанування подвигу народу, гуляйпільці відзначають 233-ю річницю з дня заснування міста Гуляйполе. Віроломний напад нацистських окупантів – в 1941 році перервав мирну працю. Жителі нашого міста у роки Другої Світової війни зазнали воєнного лихоліття, але не скорилися ворогові. Високе патріотичне піднесення, прагнення бути корисним Батьківщині в тяжкий час, ненависть до підступного ворога охопили все населення Гуляйпільщини. Довготривалий час визволення прийшов на землі Гуляйпільщини у вересневі дні 1943 року.

1.2. Забезпечити проведення новорічних свят, виховання у дітей та юнацтва поваги до народних традицій.

1.3. Відзначення професійних, державних свят на території Гуляйпільської міської територіальної громади  ради.

 

2. Мета програми

 

2.1. Головною метою Програми є вшанування подвигу героїв – фронтовиків і працівників тилу, пам’яті загиблих за свободу Вітчизни та під час визволення міста Гуляйполе та сіл, які ввійшли в об’єднану територіальну громаду від нацистських окупантів.

2.2. Збереження народних традицій на території громади.

2.3. Проведення  конкурсів  та свят, які проводяться та відзначаються на території громади.

 

3. Механізм реалізації

та заходи щодо забезпечення виконання програми

 

            Використання коштів на виконання програми проводиться на підставі розрахунку кошторису витрат, необхідних для забезпечення виконання Програми.

             

4.Фінансове забезпечення

 

№ н/п

Перелік заходів

Строки виконання

Сума коштів, (тис. грн.)

1

2

3

4

1

 

Придбання: грамот, дипломів для нагородження, рамок, предметів та матеріалів для проведення культурних свят та міських заходів, квітів зрізаних, корзин квітів, вінків, афіш, сувенірів, подарунків, призів, нагороджувальної атрибутики,  новорічних прикрас, подарункових наборів, віталь-них адрес та листівок, електричних гірлянд, бігбордів та ін.

 протягом року

 

58,0

2

Проведення святкових заходів до Дня міста Гуляйполе (живі статуї, ходулісти, живі міми, кукли гіганти)

Вересень

17,00

 

РАЗОМ:

 

75,0

 

5.Термін дії програми

 

     Програма діє на території Гуляйпільської міської територіальної громадипротягом 2018 року.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Т.І. Зіненко

 

 

 

 

 

Додаток №5

до рішення Гуляйпільської міської ради

22 грудня 2017 року № 4

(в редакції рішення Гуляйпільської міської

ради 22.08.2018 №3)

                                                                                                                            

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

«Назустріч людям  на території Гуляйпільської міської

територіальної громади  у 2018 році»

 

Загальна частина

 

         Програма розроблена для соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах з метою забезпечення вимог законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про соціальні послуги», «Про реабілітацію інвалідів України», «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування»  тощо.

         На території Гуляйпільської міської ради проживають громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах: учасники війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, учасники бойових дій, особи з інвалідністю від загального захворювання, інваліди війни, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії,  постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, звільнені з місць позбавлення волі, бездомні громадяни.

         Задекларовані діючим законодавством пільги інвалідам, ветеранам війни та праці, дітям війни надаються не в повному обсязі. Так проблемними залишаються питання оздоровлення інвалідів, ветеранів війни і праці, забезпечення деякими технічними та іншими засобами реабілітації.

 

 Мета програми

 

         Метою Програми є допомога людям, які потрапили в скрутну життєву ситуацію, вийти з цього стану і не опинитись на узбіччі суспільства.

         Забезпечення санаторно-курортним лікуванням та відшкодування вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, повітряним, залізничним, або водним транспортом, громадяни, які зареєстровані на території ради: учасникам війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, учасникам бойових дій, інвалідам війни, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

 

 Основні завдання програми.

         Координація зусиль підприємств, організацій та установ, фондів громадських і релігійних організацій щодо надання необхідної допомоги ветеранам війни, праці, дітям війни, інвалідам, іншим категорія громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Назва заходу

Орієнтовна вартість, грн

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які мають право на безкоштовне лікування та перебувають на обліку в органах соціального захисту населення

61,4

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

200,0

Відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг на послуги зв’язку ПАТ «Укртелеком»

35,0

Відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг на проїзд залізничним транспортом у приміському і дальньому сполученні

5,0

Учасники бойових дій

 

Учасники війни

 

Особи з інвалідністю від загального захворювання

 

Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії

 

Відшкодування вартості проїзду один раз на рік особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

РАЗОМ

301,4

 

Очікуваний результат програми

         Підвищити соціальний захист інвалідів війни, учасників бойових дій (ВВВ), ветеранів війни, праці, дітей війни, учасників війни, осіб з інвалідністю від загального захворювання, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 Фінансування програми

         Фінансове забезпечення реалізації програми здійснюватиметься за рахунок субвенції бюджету об’єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради у сумі 301,4 тис. грн. до районного бюджету, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

                                         Термін дії програми

     Програма діє на території Гуляйпільської міської територіальної громади протягом 2018 року.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Т. І. Зіненко

 

Понеділок, 03 Вересня 2018 08:39 | Переглядів: 113

Асоціація міст України