Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Енергоефективність

Про затвердження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади до 2030р.

21 грудня 2018р. рішенням Гуляйпільської міської ради №16, було задекларовано прагнення приєднання до загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів». Наступним кроком на шляху до повноцінного приєднання до ініціативи є напрацювання та подання до офісу «Угоди мерів» на затвердження документ під назвою «План дій зі сталого енергетичного розвитку Гуляйпільської МТГ», який після його схвалення дозволяє громаді-підписанту використовувати можливості щодо залучення міжнародної фінансової та не фінансової підтримки на реалізацію енергоефективних, тепломодернізаційних та енергоощадних проектів, користати іншими можливостями ініціативи «Угода мерів».

Прийняття даного документу є необхідним з огляду на сучасний стан енергетичної безпеки в Україні, який можна охарактеризувати як нестабільний. Причинами такого стану речей є енергозалежність України від імпорту паливно-енергетичних ресурсів (зокрема природного газу, який залишається основним джерелом отримання тепла для населення), низька ефективність виробництва, транспортування та споживання самих ПЕР, високий рівень тепловтрат будівель, який властивий більшості багатоквартирних і приватних будинків, будівель бюджетного, комунального секторів тощо.

План дій сталого енергетичного розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади покликаний визначити пріоритетні напрямки роботи міської влади, підприємств, установ та організацій, громади міста у напрямку досягнення високого рівня енергоефективності всіх об’єктів, що споживають енергоносії в громаді. План є базою для розробки локальних планів впровадження енергозберігаючих технологій чи заходів на конкретних об’єктах, будівлях, житлових масивах, а також інструментом що заохочує та спонукає до використання на території міста альтернативних джерел генерування тепла та електричної енергії, які не завдають шкоди оточуючому природному середовищу, покращують екологічну ситуацію в громаді тощо.

Реалізація Плану дій передбачена на період до 2030р. та скерована на скорочення викидів СО2 містом на 30%.

План дій сталого енергетичного розвитку Гуляйпільської міської територіальної громади розміщено на офіційному сайті Гуляйпільської міської територіальної громади за посиланням: http://gpmrada.gov.ua

 

 

 

ПЛАН ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2030 РОКУ

Понеділок, 02 Грудня 2019 10:42 | Переглядів: 152

Асоціація міст України