Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Бюджет участі

Беоплатна правова допомога

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Документація ЖКГ

Про внесення змін та доповнення до Рішення Гуляйпільської міської ради від 26.02.2010 №6 «Про оренду комунального майна територіальної громади міста Гуляйполе»

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Гуляйпільського району Запорізької області
Сьоме скликання
Десята сесія

РІШЕННЯ № 6

22 лютого 2017 року                                                                  м. Гуляйполе

Про внесення змін та доповнення до Рішення Гуляйпільської міської ради від 26.02.2010 №6 «Про оренду комунального майна територіальної громади міста Гуляйполе»
Відповідно до глави 58 Цивільного кодексу України, статей 283 - 289, 291 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26 та частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", керуючись Законом України від 21.04.2011 №3269-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин», з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства Положення про порядок передачі в оренду об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Гуляйполя та Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Гуляйполя, на виконання рішення Адміністративної колегії Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 27.04.2016 №7-рш, Гуляйпільська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести до Положення про порядок передачі в оренду об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Гуляйполя (далі – Положення) та Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Гуляйполя (далі – Методика), затвердженого рішенням Гуляйпільської міської ради від 26.02.2010 №6 такі зміни:
1. Викласти підпункт 5.2 пункту 5 Положення у наступній редакції:
«5.2. Фізичні та юридичні особи, які бажають укласти договір оренди, направляють орендодавцеві заяву, проект договору оренди, а також інші документи згідно з переліком, що визначається Фондом державного майна України.
Орендодавець, після розгляду та погодження відповідними органами умов договору оренди (за потребою), розміщує в офіційних друкованих засобах масової інформації та на веб-сайті оголошення про намір передати майно в оренду або відмовляє в укладанні договору оренди і повідомляє про це заявника.
Протягом 10 робочих дні після розміщення оголошення орендодавець приймає заяви про оренду відповідного майна. У разі якщо подано лише одну заяву, конкурс на право оренди не проводиться і договір оренди укладається із заявником. У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголошує конкурс на право оренди.»

2. Викласти підпункт 8.4 пункту 8. Положення у наступній редакції:
«8.4. Поточний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться орендарем за його власний рахунок, якщо інше не встановлено договором. Капітальний ремонт вказаного майна проводить орендодавцем або іншим балансоутримувачем цього майна за його рахунок, якщо інше не встановлено договором.
У разі, якщо орендодавець або інший балансоутримувач майна, не провів капітальний ремонт орендованого майна і це перешкоджає використанню цього майна відповідно до призначення та умов договору оренди, вартість проведеного орендарем капітального ремонту зараховується в рахунок орендної плати, або відшкодовується орендодавцем.»

3. Викласти пункт 5 Методики у наступній редакції:
«5. Розмір річної орендної плати за цілісні майнові комплекси комунальних підприємств та за нерухоме комунальне майно визначається на підставі проведення незалежної оцінки майна».

4. Виключити пункт 5.2 Методики.

5. У пункті 7 Методики виключити наступні слова та знак:
«та комунальними підприємствами, які відносяться до власності територіальної громади міста Гуляйполя».

 

 

 

Міський голова                                                                         О. Г. Неміч

Четвер, 02 Березня 2017 10:54 | Переглядів: 421

Асоціація міст України