Офіційний сайт Гуляйпільської міської ради

Розділи

Петиції

Я маю право

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Документація ЖКГ

Про затвердження тимчасового тарифу на виробництво теплової енергії та послуг з теплопостачання, які надаються КП «Житлосервіс»

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Гуляйпільського району Запорізької області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

___29.01.2016_____                                                                                             №_5___

Про затвердження тимчасового тарифу на виробництво теплової енергії та послуг з теплопостачання, які надаються КП «Житлосервіс»

Провівши аналіз собівартості товарної продукції (теплової енергії), яка фактично виробляється з гранульних залишків рослин сільськогосподарського виробництва (альтернативне джерело енергії) на об’єктах сфери теплопостачання КП «Житлосервіс», на підставі розрахункових матеріалів по визначенню вартості виробництва, транспортування теплової енергії, для забезпечення безперебійного постачання теплової енергії на місто і дотримання якісних та кількісних показників комунальних послуг, здатних задовольнити встановлені або передбачувані потреби споживачів відповідно до вимог діючих нормативів, норм, стандартів і правил, враховуючи громадську думку щодо вартості теплової енергії та з метою економії бюджетних коштів, відповідно до постанови КМ України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись ст.2, п.2, 5 ч.1 ст. 7, п.3 ч.1 ст.30, ч.3 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п. 1 ч. а ст. 28, п. 1 ч. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Гуляйпільської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити комунальному підприємству «Житлосервіс» тимчасовий тариф на виробництво теплової енергії та послуг з теплопостачання для бюджетних установ і організацій та інших споживачів, які надаються КП «Житлосервіс» в розрахунку за 1 Гкал у розмірі 1336,30грн без урахування ПДВ до затвердження основного тарифу Національною комісією регулювання електроенергетики України.

2. Тариф ввести в дію з 1 лютого 2016року.
3. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету №86 від 25.09.2014р «Про затвердження тарифу на виробництво теплової енергії та послуг з теплопостачання для бюджетних установ та організацій, які надаються КП «Житлосервіс» та рішення №104 від 31.10.2014року «Про затвердження тарифу на виробництво теплової енергії та послуг з теплопостачання для підприємств, установ та організацій, які надаються КП «Житлосервіс».
4. Комунальному підприємству «Житлосервіс» забезпечити інформування споживачів теплової енергії про зміну тарифу на її виробництво шляхом розміщення цього рішення на інформаційних стендах свого підприємства та в друкованих засобах масової інформації (газета «Голос Гуляйпілля») .
5. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури (Савицька О.А.) в десятиденний термін оприлюднити дане рішення шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Гуляйпільської міської ради міської ради і виконавчого комітету (mrada.gp.zp.ua).
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярмака С.О., начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Савицьку О.А.

Міський голова                                                                                             О.Г.Неміч

П'ятниця, 29 Січня 2016 14:05 | Переглядів: 320

Асоціація міст України